312 679 084

česky

Markýzy od profesionálů

Warning: Use of undefined constant clearfix - assumed 'clearfix' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/markyzy-venkovni-vysuvne.cz/markyzy-venkovni-vysuvne.cz/wp-content/themes/01uni/single.php on line 50
class="clearfix post-2425 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-novinky" id="post-2425">

Stín jedině pod markýzou

Jak dosáhnout příjemného stínu na terase či před Vaší restaurací – jedině s našimi výsuvnými markýzami. V nabídce máme opravdu velkou škálu typů, jak standardní markýzy, tak kazetové markýzy či samostatně stojící markýzy, takže si vyberete na 100%. Stačí mít jen představu, a po konzultaci s našimi specialisty, kteří vše posoudí z odborného hlediska, již nic nebrání její realizaci.

Výsuvné markýzy vyrábíme na míru. Nyní poskytujeme slevy, takže této nabídky jistě využijte a dopřejte si krásný chládek pod novou terasovou markýzou.

Kontaktuje naše specialisty nebo nás navštivte v jedné z našich prodejen v Kladně, Praze, Plzni, Českých Budějovicích nebo Ústí nad Labem či Hradci Králové. Markýzy zde máme vystavené a je možné si je vyzkoušet.

Součástí naší nabídky je i široká škála doplňků a čidel, které ještě zvýší komfort z užívání výsuvné markýzy.