312 679 084

česky

Markýzy od profesionálů

O nás

Předchůdce dnešní firmy UNIVERS byl založen v roce 1990, a proto můžeme říci, že máme mnohaletou tradici. Zakladatelé naší firmy – Eva a Jiří Šťáhlavských se zasloužili o rychlý vzestup firmy. Ta byla roku 2004 přeměněna na společnost, která vám je dnes známa – Univers Tech s.r.o.

Momentálně máme ve společnosti desítky zaměstnanců. Z nichž je více než třičtvrtě odborných specialistů, kteří se zabývají zaměřením, montáží a výrobou produktů doplňků staveb. Ač naše firma sídlí v Kladně, montáže provádíme po celé České Republice a to hlavně díky našim partnerům. Partneři naší firmy jsou pečlivě vybíráni, proto se jedná o firmy s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Naše prodejny naleznete v Plzni, Českých Budějovicích, v Hradci Králové a v Praze.

Hrdě můžeme přiznat skutečnost, že v dnešní době patříme mezi největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky v ČR. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům. Vždy se snažíme navrhnout nejoptimálnější řešení nebo několik variant, z kterých si můžou naši zákazníci vybrat, aby byly opravdu spokojení. Klademe důraz na orientaci na zákazníky, nízké ceny a přitom vynikající kvalitu, inovaci, flexibilitu a také vysokou produktivitu práce!

univers-budova-2-min_1274336334_1295012037_1365080451