O nás

Jsme společnost Univers Tech s.r.o., kde výsuvné markýzy považujeme za náš klíčový sortiment a mezi zákazníky nejoblíbenějsí typ zastínění teras, výloh, posezení.

sidlo spolecnosti Univers Tech s.r.o. v Kladne s vyrobnimi halami a administrativni budovou

Rok založení společnosti bylo v roce 1990.

Zakladatelé – Eva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, kterou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti u nás pracuje přes 70 zaměstnanců.

Naše sídlo naleznete v Kladně, pobočku máme v Praze, Plzni a v Českých Budějovicích.

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém trhu. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům:

logo 34 let na trhu
  • orientace na zákazníka,
  • nízké ceny při zachování vynikající kvality,
  • inovace,
  • flexibilita,
  • vysoká produktivita práce!

Vždy se snažíme navrhnout optimální řešení nebo několik dalších variant, ze kterých si můžete vybrat. Naším přáním je Vaše spokojenost.

prodejna spolecnosti univers tech v Praze
prodejna spolecnosti univers v Plzni
pobocka spolecnosti univers v Ceskych Budejovicich

Kontaktujte naše specialisty na příslušné pobočce v Praze, Kladně, Plzni, Českých Budějovicích a  v Hradci Králové. Na vzorkových prodejnách si můžete prohlédnout naše výsuvné markýzy, vzorkovník potahů, ovladače a příslušenství k markýzám.

Věříme, že i Vám můžeme pomoci s investicí do stínící techniky. Naši specialisté Vám velmi rádi zodpoví jakékoliv dotazy nebo zpracují konkrétní cenovou nabídku podle Vašeho zadání.

Budeme velmi rádi, pokud se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky a zakoupíte si od nás venkovní markýzy. Ceny nabízíme velmi zajímavé, na větší zakázky dokážeme nabídnout i zajímavější slevy.

Nebo nás neváhejte kontaktovat či využijte poptávkový formulář a naši specialisté Vám spočítají cenu individuálně.

Pro náš další sortiment navštivte www.univers.cz