312 679 084

česky

Markýzy od profesionálů

Kazetové markýzy

Kvalitní český výrobek od přímého výrobce – VÝROBA NA MÍRU!

Portrait of happy smiling businesswoman with okay gesture

Kazetové markýzy jsou krásné, luxusní a praktické markýzy, které jsou určené pro náročné klienty. Svým exkluzivním vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na vzhled. Propracované detaily, vysoce elegantní provedení a kompaktnost kazety ocení jistě každý uživatel. Zakoupením kazetové markyzy si pořídíte velmi výjimečný produkt, se kterým budou Vaše chvíle relaxace ještě příjemnější.

Navíc díky skutečnosti, že veškeré markýzy vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka přímo ve výrobní hale v Kladně, dokážeme nabídnout i velmi příznivou cenu. Získáte exkluzivní produkt za skvělou cenu. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.  Kazetové markýzy dodáváme po celé České republice – venkovní markýzy Kladno, vysuvne markyzy Praha, venkovni markyza České Budějovice, markýza na terasu Plzeň, balkonové markýzy Hradec Králové  – to jsou města, kde markýzy dodáváme nejčastěji.

Proč si vybrat kazetovou markýzu a spolupráci s naší firmou?

Výroba dle Vašeho přání – 31 let zkušeností

Velmi příznivé ceny markýz.

Odborné poradenství i montáž.

Markýzy Typ HELIX 2helix 2

na první pohled velmi atraktivní venkovní markýza s elegantní zakulacenou kazetou, chránící látku před deštěm a nečistotami pro vyšší životnost potahu.Látka je též odolná proti plísni.Vysoká pevnost markýzy, díky dostatečně masivní konstrukci je určena maximálními rozměry šíře až 7m a výsuv až 3 m.  Jedná se o značkovou markýzu Univers, kterou vyrábíme na míru každému zákazníkovi. Díly jsou dokonale slícovány a zapadají výborně do sebe, na první pohled je zřejmé precizní zpracování této exklusivní kazetové markýzy. Tato markýza je vhodná i pro nejnáročnější uživatele vzhledem ke svému perfektnímu estetickému zpracování. Máte možnost výberu látek z více než 300 designů.

Maximální rozměry: 7 x 3 m

Markýza Typ PEGASUSpegasus 2                    

Exkluzivní kazetová markýza Pegasus je velmi luxusní a kvalitní markýza s pevnou konstrukcí, která je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny v tloušťce 2,5mm. Povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost kazetové markýzy. Hliníková kazeta chrání látku i složená ramena před nepříznivými povětrnostními vlivy. Elegantní a propracované detaily zajišťují výjimečné postavení tohoto produktu na trhu. Vyniká čistými propracovanými liniemi a svým elegantním designem bude dominantou každého domu. Uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů.

Maximální rozměry: 6 x 4 m

Ovládání kazetové markýzy

Výsuvné kazetové markýzy si můžete u nás objednat buď na ruční pohon, tzn. ovládání klikou. Pro komfortnější ovládání však doporučujeme motorové ovládání. Pro elektrické markýzy nabízíme motory drátové i  radiové a doporučujeme i výběr některého z doplňků ovládání markýz – např. otřesové či sluneční čidlo.

Pohony standardní (drátové)

Používají se pro ovládání spínačem. Spínač může být interiérový nebo exteriérový.

Pohony radiové

Moderní elektronické pohony, díky kterým lze markýzy venkovní ovládat dálkovým ovladačem.  Zároveň je možné použít automatické řízení markýz, které díky bezdrátovým čidlům ovládá markýzu v závislosti na počasí.

Markýzy si můžete vybavit speciálním elektronickým motorem pro bezpečné a přesné dovírání kazety markýzy. Elektronika motoru  vyhodnotí přesné dovření markýzy.

Komfort

Pokud použijete sluneční nebo větrné čidlo, Vaše zahradní markýza bude sama reagovat na povětrnostní podmínky. Větrné čidlo je ochrání před poškozením. Sluneční čidlo ochrání interiér před nežádoucím vlivem slunečního záření.

Motorické ovládání a řízení zahradní markýzy Vám usnadní její vytahování, ale navíc markýzu ochrání před nepříznivými vlivy počasí. Pokud fouká vítr, větrné či otřesové čidlo Vaši markýzu automaticky zatáhne a ochrání ji před poškozením. Markýza je tak chráněna a výrazně se prodlužuje její životnost.

Dálkové ovladače

K radiovým motorům nabízíme různé typy dálkových ovladačů. Např. ovladače řady Patio jsou speciálně navrženy pro venkovní používání, a proto mají zvýšenou odolnost proti nárazu a vodě. Designové provedení ovladačů je navrženo co nejlépe, aby vzhled odpovídal prostředí, ve kterém bude používán.

Látky

Pro zahradní kazetové markýzy používáme pouze značkové markýzové látky té nejvyšší kvality.  S úpravou proti plísni a s UV filtrem pro dlouhou životnost. Látky šijeme na speciálním automatickém šicím stroji a naši experti šijí potahy s přesností na 1mm. Vybírat můžete z velmi široké kolekce látek – jednobarevných, pruhovaných, v jemných odstínech či sytých, takže u nás si vybere opravdu každý.

vysuv markyzy

Zaměření markýzy

Pro Vaši lepší orientaci a větší přehlednost jsme pro Vás připravili technické nákresy výsuvné markýzy, abyste měli jasnou představu, co je myšleno šířkou a výsuvem markýzy.

Výsuv markýzy je brán při pohledu z boku, a to od hrany držáku výsuvné markýzy po vnější hranu přední lišty.

sirka markyzy

Šířka markýzy je brána při pohledu na markýzu zpředu, a to od vnější hrany levé boční krytky, která ukončuje válec s látkou k vnější hraně pravé krytky na druhé straně. Přední lišta je vždy o několik centimetrů užší než zadní část markýzy.