312 679 084

česky

Markýzy od profesionálů

Časté dotazy

obchodik - caste dotazy markyzy

• Jak je dlouhá dodací lhůta?
Markýzy venkovní vyrábíme do deseti dnů. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do 3 týdnů. Markýzy s potiskem dodáváme do 4 týdnů.

• Jaká je na zahradní markýzy poskytována záruka?
Záruka na markýzy je 24 měsíců.

• Z jakého materiálu jsou markýzy vyráběny?
Konstrukce markýz je vyrobena z hliníkové slitiny. Látky, které používáme, dodává specializovaná firma a její látky jsou přímo určeny na výrobu venkovní markýzy, protože jsou speciálně upraveny proti vodě, plísni a mají UV filtr.


• V jakých barvách markýzy nabízíte?
Konstrukce je bílé barvě, látka dle vzorníku (cca 50 druhů). Nejoblíbenější látky najdete v sekci vzorkovník. Doporučujeme však vyžádat si celou naši kolekci, kde si jistě vyberete.


• Nabízíte výsuvné markýzy i velkoodběratelům?
Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky s látkami, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho obchodně – technického zástupce i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení venkovní markýzy je vždy do deseti dnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

• Co dělat v případě závady na markýze?
Pokud jsou markýzy na terasu  či na balkon vyrobeny námi, máme skladem všechny náhradní díly, které jsou potřeba. Stačí nás navštívit na naší adrese nebo zatelefonovat. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a markýzu opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám markýzu odmontujeme, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.

• Je možné provést motorizaci později?
Ano. Můžete motorizaci provést později. V případě že použijete motory s integrovanými přijímači, postačí přívod 220 V k těmto motorům.Tím minimalizujete stavební zásahy v interiéru.

• Můžu mít vytaženou markýzu i při dešti?
Zahradní markýza je protisluneční zařízení. Sice impregnace látky zajišťuje nepropustnost, ale nedoporučujeme používat markýzu při silnějším dešti, mohlo by dojít k ohnutí ramen.

• Protéká při dešti voda plachtou?
Plachta venkovní markýzy je silně naimpregnována. Takže vodu nepropouští. Někdy se muže stát, že voda lehce prokapává ve švech. Tato netěsnost je pouze dočasná, látka se po prošití utáhne okolo nití nejpozději do 30 dnů. To garantujeme.

• V jakých rozměrech lze markýzu objednat?
Venkovní výsuvné markýzy pro Vás vyrobíme na míru!

• Jak lze markýzu ovládat?
Buď klasickým ovládáním – klikou nebo ovladačem, v případě elektrické markýzy, kdy je  zabudován motor.